Proč právě ŠVEPS?

Společnost psí centrum ŠVEPS vznikla na začátku roku 2015. V polovině roku začala činnost věnující se výcviku psů v pronajatých prostorách společnosti PEMS s.r.o. na adrese Bukovinka 144. Všichni cvičící a lektoři provozují tuto činnost v rámci svého volného času, s radostí a maximálním nasazením.

Rádi u nás přivítáme každého pejska, malé i velké, mladé i starší, poslušné i neposlušné. Je nám opravdu jedno, jestli je Vás pejsek s rodokmenem nebo vesnické tajemství. Nalezneme společně program pro maltézáčka, i pro Leonbergra. Zjistíme, co nejvíc Vašeho pejska baví a co mu jde.

Ke každému pejskovi přistupujeme individuálně, svědomitě a dle požadavků majitele. Pejsky do ničeho nenutíme, výcvik u nás probíhá zábavnější formou, využíváme metodu pozitivního posilování. Pejsky odměňujeme za správně vykonané cviky a NIKDY fyzicky netrestáme! 

Pro naše stálé návštěvníky chystáme zajímavé akce, soutěže a slevy v našem eshopu. Přivedete nového kurzistu? Pak získejte 2 hodiny zdarma!

Jste nový klient? Pak máte první hodinu zdarma! Sami si můžete vyzkoušet cvičit s námi, zeptat se osobně na vše, co Vás zajímá, a teprve poté se rozhodnout, zda budete docházet pravidelně.

Nikoho nenutíme k pravidelnému docházení, permanentky mají platnost celý rok od zakoupení, každý musí vědět sám, jak intenzivně chce docházet na kurzy výcviku. Pokud onemocníte či z jiného důvodu se nemůžete dostavit, hodiny Vám nepropadávají.

 Trénujeme ve stanovené časy, rezervujte si lekci prostřednictvím sms nebo emailu. Rezervaci můžete zrušit 45 minut před začátkem lekce.

Součástí kurzů jsou také teoretické poznatky - poskytnutí první pomoci psovi v situacích, které mohou kdykoliv nastat, něco málo z etologie, konejšivé signály, a mnoho dalších zajímavostí.

Holi-colour-672714_1920

uživatelský obsah - vždy jako poslední článek!!!

Kolik berete?

  1. 1 339
  2. 2 290
  3. 3 238
  4. 4 212
  5. 5 212